1

1395/1/1
نویسنده: رزاقی
گروه: تجارب
به نام او که برنده است و آورنده
"شیفتگان پرواز را در سال جدید میل خزیدن نیست"

ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1394/11/7
نویسنده: رزاقی
گروه: تجارب

به نام خدا

باز آمده ام

ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1393/11/12
نویسنده: رزاقی
گروه: تجارب
به نام او که حی است و قیوم

برای آخرین بار:

وقتی کاهش آمار بازدید از مقالات خودم را دیدم تصمیم گرفتم دیگر چاپ مطالب را ادامه ندهم. چرا که اگر کسی نمی خواهد از تجربیات من استفاده کند چرا باید وقت عزیزان را گرفت؟ این خود تجربه ای است هوشمندانه؛ یعنی وقت دیگران را هیچ وقت نگیر تا وقتت کمتر گرفته شود.

من نمی دانم اگر به جای حرف های حکیمانه و به قول بعضی ها از بالا و یا برخی همکارانم نثری قاجاری و چکیده گویی و قانون سازی، می آمدم مثلاً داستان آشنایی ام با گروه های مختلف متافیزیکی که در طی ده سال گذشته تمام وقت و توان و فکر و ذکرم را گرفت را تعریف می کردم و یا ده سال قبل تر را که بین جوان ها به پیشگویی و فال قهوه و ... معروف بودم را تعریف می کردم باز هم هفته ای یکی دو نفر مقالات من را می خواندند؟! فکر کنم نه!

ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1393/9/9
نویسنده: رحمانی
گروه: تجارب
اعوذ بالله العلی العظیم من شر جمیع الجن و الانس و الشیطان الرجیم.
بسم الله الرحمن الرحیم
تجربه سوم:
سپاس و ستایش خدای را که حق ستایشش بالاتر از حد ستایشگران است و نعمتهایش مافوق اندیشه شمارشگران و حق جویان کوشا از ادای حقّش ناتوانند.
     
                                                   (کلام مولایمان علی مرتضی "ع")


آری به راستی چه قدر ناتوانیم ولی فکر می کنیم توانگریم!
سلام بر تمامی آنانی که کوچکی خود را درک کرده اند و به دنبال بزرگی اند ولی نه در مالکیّت و دارایی ، نه در نام و نشان و قدرت ، بلکه در بندگی و تواضع در عبادت و فروتنی  و می دانند حصول تفاهم در هماهنگی بین زبان گویا و گوش شنواست.
پس از دو تجربه قبل دانستیم بر اصولی باید پای بند باشیم و باید بشناسیم خود را و خدای خالقمان را . باید بدانیم تا بمانیم و همه قوانین و قواعد را بیاموزیم تا بر امواج فتنه های آخر الزمان سوار شویم و به زیر نرویم. باید در کلام ، حق مدار باشیم و هر مجلسی را جای نشستن ندانیم و هر ظاهراً انسانی را شایسته هم کلامی نشناسیم.

السلام عليک يا ابوالفضل العباس يا کاشف الکرب
ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1393/8/4
نویسنده: ادمین
گروه: تجارب
به نام خالق یکتا

هر بلایی کز تو آید رحمتی است             هر که را رنجی دهی آن راحتی است

با وقفه ای کوتاه دنباله مطالب را پی می گیریم، البته این تاخیر ناخواسته بود و بخش ارسال مطالب قسمت دوم تجربه 2 را زودتر به بخش مربوطه ارسال کرد که خود جالب بود و باعث بروز افکار و نقطه نظرات جالبی از سوی مخاطبان گردید، همه تعجب کرده بودند که چرا من ، کسی که 12 سال است درست نخوابیده و تفریح را بر خود حرام کرده و کاروبار را رها کرده، به عشق خدمت به مردم اش این عزیزان و سرمایه های زندگی اش تلاش می کند و می آموزد و می آموزاند و همه هدفش کمک رسانی و یاری مردم است درخواست کرده در مشکلات دیگران دخالت نکنید. آری بازهم می گویم مشکلات دیگران به شما ربطی ندارد، اصولا مشکلات انسانها به 2 دلیل به وجود می آید و همه رنج ها، تنهایی ها، سختی ها و گرفتاری ها و ... به خاطر این دو علت است:


ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1393/7/18
نویسنده: ادمین
گروه: تجارب

به نام او که جان جهان است و جهان جمله از اوست

و بیاد آن یکه مرد دوران ها تنها مولود در حرم کبریا که او را با اسم اعظم خود علی نامید و تعلیم و تربیت اش را به حبیب خود صاحب نور مصطفی، بهانه خلقت، پیامبر خاتم، رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی واگذار کرد.
گلی که تربیت از دست باغبان نگرفت
اگر از چشمه خورشید سر زند خود روست

و سپاس از روح کبریایی به ودیعه نهاده شده در درونمان که هر گاه اختیار ما را در دست می گیرد، عشق و شادی و حس خوب بودن را در درونمان شکوفا می کند و مارا با حق اشرف مخلوقات بودنمان آشنا می سازد و هر چند نفس سرکش پرحضور و قدرتمند این لحظه های خوشی را با ساعت های سنگین و تاریک ترس و نگرانی، اضطراب و دلواپسی عوض کرده و از غم و ترسمان حضور خود را بیمه می سازد. مارا به تاریکترین گوشه های خلوت تنهایی و یأس سوق می دهد و از این لغزیدن ثبات می گیرد و جان تازه و شوقی تازه.
می خواهم با زبانی ساده و امروزی به دور از ذکر مفاهیم عرفانی و فلسفی که هر چند زیبا و دلنوازانه ولی ذهن های خسته را فراری می دهند با شما صحبت نمایم...

ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1393/7/1
نویسنده: ادمین
گروه: تجارب
بسم الله الرحمن الرحیم
تجربه وتمرین 1

در عصر حاضر که بشر به جای عطش دانستن به دنبال ندانستن است و به جای دیدن نمی بیند و بجای گوش کردن نا شنواست. لمس می کند ولی احساس نمی کند. غذا می خورد ولی مزه ای را احساس نمی کند. 
جای آن دارد عشق ورزانی که در طوفان بلاخیزدریای زندگی بر موجهای مصیبت سوارند و اراده و تدبیر و اختیار خود را یکسره تسلیم اراده و تدبیر و اختیار خدای خویش کرده و دل بر قضای او نهاده اند، برخیزند و جهان به خواب رفته را بیدار کنند و هنگامه کارزار را به گوش خفتگان کر شده در امواج شیطان برسانند.
از این روی بود که تصمیم گرفتیم جداگانه و مستقیم تجربیات این گروه از پویندگان راه حق و عدالت خواهان منظر ظهور را به قلم درآورده و بخش تجارب را طراحی و به مرور تنظیم وارائه نماییم.
این حقیر خود را از گروه خاک نشینان عاشق پرواز دانسته در تمرین پرواز هرچه آموختم با اخلاص خواهم آموزانید و دانسته های خود را به شیفتگان پرواز منتقل خواهم کرد، باشد که میل خزیدن را فراموش کرده بلندای آسمان را در نظر بگیریم و کاروان عرشیان را از نزدیک در کنار هم رویت کنیم، انشالله
تجارب حاصل 12 سال تلاش و ایستادگی خواندن، نماندن رفتن و بودن نه گفتن و نه شنیدن ، دیدن و ندیدن است. خواب و خوراک بقدر کفایت جهت رفع نیاز و مال و منال برای حال و قرار گام برداشتن بسوی نور و سبکی از هر زور.
قصدم خدمت است و راهم دقت و در این راه که همانا صراط علی و خاندان مکرم اش است ، از هیچ بذلی کوتاهی نباید کردن و انشالله نکردم.


ادامه مطلب

کلمات کلیدی

1393/7/1
نویسنده: ادمین
گروه: تجارب

راه اندازی بخش تجارب

این بخش که بقلم مدیر مسئول سایت، محقق و پژوهشگر علوم معنوی و معلم ساده دیار تشنگان دانستن و خادم جاویدان سردار حماسه دلیر مرد تاریخ عباس بن علی علیه السلام، نگارش می یابد قصد داریم شما را با تجارب ایشان آشنا نمائیم. باشد که بالنده تر از قبل گام بردارید.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی


دانستنی ها

راز ماناییآنچه در عاشورا اتفاق افتادتحول ‌پذیری
مرگنیروی عادتالقاب آقا صاحب الزمان
سوره یسشمع و آینهنوروز مبارک
زندگی یک رنج نیستاسترسخواص عناب
سنگ و مانعوابستگی و تعلقاتعباس "ع" پرواز کننده در عالم بهشت
عباس "ع" پرواز کننده در عالم بهشتامام حسین عدعا
نیایشتخت سلیمانپرفروش ترین داروها
دگزامتازونتبریک میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع)ساز دهنی یا Harmonica
پیاده روی پل طبیعتفهرست انواع سازها
میوه های مناسب سرماخوردگیچهل قاعده شمس تبریزیبانوی نور