خداشناسی عامل خوشبختی در دنیای امروز

خداشناسی عامل خوشبختی در دنیای امروز

خوشبختی بشر در 70 -80 سال گذشته در رسیدن به ثروت و مادی گرایی بود. ساختن کاخ های عجیب و غریب، تفریحات در نهایت لذت نفسانی و زندگی خانوادگی، ازدواج، ادامه تحصیل، شغل مناسب، رعایت دموکراسی و ...، که غرب به اوج تمام این موارد رسید اما باز هم انسان خوشبخت نشد و در آزمون های الهی هیچکدام از این امتیازها نتوانست کمک بزرگی برای او باشد
چرا که یک انسان خوشبخت، خانواده دوست، مرفه، تحصیل کرده، صاحب شغل، برخوردار از موقعیت اجتماعی بالا در کشاکش آزمون های الهی و کارمای اعمال خود ناگهان با شتاب آلوده شدن این جریان الهی خود را بی پناهی بدون هیچ شغل و درآمد، خسته و غمگین، نادان همچون کسی که هیچ علمی ندارد تنها و بی کس گویی که هیچکس او را نمی شناسد، بی رمق و سست گویی که هزار سال سن دارد و ناامید برای فرداها دریافت.
نادانی، جهل، خشم، طمع و جنایت برخی از ابنای بشر چنان ابعاد وسیعی از دورادور انسان هزاره سوم را تاریک و مشوش، رعب آور و پراضطراب کرده که قطعاً دیگر به راحتی نمی توانیم در محیط کارمان شاداب و سرحال خدمت کنیم و در منزلمان در کنار خانواده خوشبختمان به سر بریم.

در عالم بي وفا كس خرم نيست شادي و نشاط در بني آدم نيست    
آنكس كه در اين زمانه او را غم نيست يا آدم نيست يا در اين عالم نيست  

آری در دنیای امروز که قلعه ای است از تهدیدات، شیوع بیماری های افسار گسیخته و اقتصاد متزلزل پناهگاهی وجود ندارد و تندرستی و ثروت هیچکدام موجب خوشبختی نیستند و فقط خداشناسی است که در این عهد به کار می آید.

پیام زندگی بشر تغییر کرده است تا فرصت دارید عاشق شوید عاشق همه مظاهر خداوند نگران فردا نباشید امروز را شاد باشید امروز را گناه نکنید تا در فردا موفق باشید.

تعداد بازدیدکنندگان:1201
تاریخ بارگذاری:1392/8/6
4


دانستنی ها

قواعد کار سبلانقلب معنوی
ریتم طبیعی بدن بلور نمک اوصاف مؤمن
نفسانیاتبنده حق راز مانایی
آنچه در عاشورا اتفاق افتادتحول ‌پذیریمرگ
نیروی عادتالقاب آقا صاحب الزمان سوره یس
شمع و آینهنوروز مبارکزندگی یک رنج نیست
استرسخواص عنابسنگ و مانع
وابستگی و تعلقاتعباس "ع" پرواز کننده در عالم بهشتعباس "ع" پرواز کننده در عالم بهشت
امام حسین عدعانیایش
تخت سلیمانپرفروش ترین داروها دگزامتازون