علی کریمی با پرسپولیسی‌ها تمرین کرد

تمرین ۳۱ شهریور پرسپولیس تحت تأثیر حضور علی کریمی قرار گرفت و هواداران به شدت او را تشویق کردند.

به گزارش ایسنا، تمرین دوشنبه (31 شهريور) تیم فوتبال پرسپولیس با اتفاق ویژه‌ای همراه شده بود و حضور علی کریمی در ورزشگاه درفشی‌فر جو خاصی را بین تماشاگران و بازیکنان ایجاد کرده بود.

تمرین سرخ‌پوشان از ساعت 16:30 در این ورزشگاه آغاز شد و بازیکنان پرسپولیس پس از گوش دادن به صحبت‌های حمید درخشان که در حضور علی کریمی انجام می‌شد با گرم‌ کردن بدن‌های خود آماده انجام کارهای تاکتیکی شدند.

پاس‌کاری‌های ترکیبی و حمله به دروازه حریف از قالب چهار گروه بخش مهم این تمرین بود.

در بخش حمله به دروازه هر زمان که توپ به علی کریمی می‌رسید هواداران به شدت او را تشویق می‌کردند. تشویق شدید شماره 8 محبوب سرخ‌ها که از ساعت 14:30 در ورزشگاه حاضر شده بود و حتی زودتر از مربیان خود را به محل تمرین رسانده بود باعث شد در ادامه هر زمان که نوبت به گروه کریمی می‌رسید بازیکنان کناری فقط به او پاس دهند و حتی اگر شوت کریمی تبدیل به گل هم نمی‌شد هواداران به شدت او را تشویق می‌کردند.

هواداران پرسپولیس که در این فصل به دلیل مسائل متعدد تیمشان از کورس قهرمانی عقب مانده و امیدوارند با آمدن درخشان تغییرات مثبتی در روند تیمشان انجام شود با حضور شماره 8 سابقشان که بارها او را با لقب جادوگر آسیا تشویق می‌کردند جان تازه‌ای گرفته بودند.

حدود 200 هوادار حاضر در ورزشگاه درفشی‌فر علاوه بر تبریک به کریمی به مناسبت تولد دخترش از هافبک تکنیکی سابق تیم ملی ایران و بایرن‌مونیخ می‌خواستند که هر طور شده به میادین بازگردد و بار دیگر در زمین برای پرسپولیس هنرنمایی کند.

در کنار کریمی، حمید درخشان هم به شدت تشویق می‌شد و هواداران با حضور توأمان این دو در پرسپولیس با روحیه خاصی تیمشان را حمایت می‌کردند. فوتبال درون‌گروهی بین تیم سفید و سبز پایان‌بخش تمرین امروز سرخ‌ها بود. در این بخش کریمی و محسن خلیلی که او هم در تمرین‌های تاکتیکی حضور ندارد به سه دروازه‌بان جدیدی که از تیم امید و به صورت تستی آمده بودند پنالتی می‌زدند.

مهدی دغاغله که همچنان در بند آسیب‌دیدگی است پس از کار با کادر پزشکی نظاره‌گر تمرین هم‌تیمی‌هایش شد.


تعداد بازدیدکنندگان:200
تاریخ بارگذاری:1393/7/1
0