دعوت به بیعت دوباره با حضرت ساقی 3

"هوالله الربی"

دعوت به بیعت دوباره با حضرت ساقی

کرامت سوم


خسته از بحث و درگیری در دانشگاهی که در آن تدریس می کردم و بهتی که ناشی از پایان همکاری ام در صحنه آموزش دانشگاه بود فقط به این دلیل که بیش از حد معمول سایر اساتید مباحث را باز می کردم و این باعث آن می شد که دیگر اساتید کم کار جلوه نمایند، از ادامه همکاری ام جلوگیری به عمل آمده بود. البته این نظر شخصی مدیریت بود و ربطی به قوانین دولتی نداشت. گیج و منگ راهی هیئت شدم.
چهارشنبه بود و پرهیاهو. در هیئت نیز مشغول تکریم از خادمین بودند و لوح افتخار و تقدیر به آنها می دادند. لحظه ای کوتاه با کمی خشم در درونم گفتم: "پس من چی؟ هیچ کس از من تقدیر نمی کند، مگر من جز برای مردم ام زنده ام؟ مگر من دوستشان ندارم؟ چرا آنها قدر این عشق را نمی دانند و حتی یک تشکر خشک و خالی از من نمی شود؟ یا اباالفضل! تو هم مرا نمی شناسی؟ تو چرا؟!"
ناگهان دیدم روحانی برجسته، استاد حوزه و دانشگاه، حضرت آیت الله طوبایی که تا آن موقع افتخار همکلامی از نزدیک را با ایشان نداشتم نام مرا صدا زد. "دکتر ذوالفقاری تشریف بیاورند" من متعجب گفتم دکتر ذوالفقاری دیگری نیز در هیئت هست، چه جالب، خوش به حالش، ولی کسی بلند نشد. دوباره صدا زدند. با نگاه گرم ایشان به سوی خودم فهمیدم هدف من هستم. با تعجب به سوی محل برگزاری مراسم رفتم. ایشان لوحی را به من دادند که تا امروز پرافتخارترین تقدیرنامه زندگیم می باشد و در توضیح حوزه فعالیت من فرمودند:"آقای دکتر با حضورشان مجلس را گرم می کنند، مبارک باشد."

من از آن روز به گروهی پیوستم که انشاءالله تا عمر دارم در آن می مانم و می دانم که برنده ام، چرا که این گروه، بهترین گروه هاست و من امروز خادم العباسی شاد و پویا و سپاسگزار از همه آنهایی هستم که با کمک کردن به آنها فرصت می یابم به مولایم عرض ادب کرده و رضایتش را حاصل کنم. این که قبل از نجوای درونم و گلایه ام او به یاد من بوده، نامم را بدون آشنایی قبلی بر دل مسئولان هیئت آورده نشان از کرامتی برای بیداری دل من است تا بدانم قدر باوفاترین باب الحوائج کائنات را.
تاریخ حیات بشری مملو از کسانی است که طریق برتر را پیموده اند. معلمین، اصلاح گران، علما، قدیسین ... ولی هنوز همپایی برای کمک مثل عباس بن علی بر خود ندیده و نخواهد دید. او همه جا حاضر و ناظر  و یار و یاور است.
رحمت بر بانوی بهشتی حضرت ام البنین با این زاده اش. پانزده صلوات بعد از هر نماز برای تکریم و عرض ادب و آمرزش روح این بانوی مقدس بفرستید و ببینید نور حمایت فرزند برومندش را در زندگیتان.

روی جانان طلبی آینه را قابل ساز        ور نه هرگز گل و نسرین ندهد آهن و روی

الخادم العباس دکتر کاوه ذوالفقاری مدیرمسئول سایت اکشف کربی 133


تعداد بازدیدکنندگان:3261
تاریخ بارگذاری:1392/7/30

کلمات کلیدی

14