بلور نمک

هوالله الربی
" بلور نمک "

تاریخچه:
تشکیل سنگ نمک بیش از 200 میلیون سال به طول می انجامد. نمک دارای خواص بسیار مفیدی است که چینی ها از آن در 300 سال پیش از میلاد مسیح استفاده می کردند . نمک به صورت جامد ( در لایه ها و گنبدهای نمکی ) و به صورت محلول ( آب دریاچه ها و اقیانوس ها ) وجود دارد .
بلور نمک :
این سنگ دارای انرژی های بسیاری است که جهت درمان های زیر مفید است :
•    درمان انواع دردها همچون پا ، زانو ، مچ ، دست ، کمر درد که همراه با ورم و کبودی هستند .
•    درمان بیماری های ریوی ، آسم و سرفه
•    انرژی زا و یا شفا بخش نمودن گیاهان و سنگ ها
•    ایجاد آرامش در افراد و کاهش استرس ، اضطراب و عصبانیت مفید
•    جذب کننده انرژی های منفی محیط با وجود مانع در اطراف
•    تسکین برخی از بیماری های معده و روده مانند اسهال و دردهای دوران قاعدگی و ...
•    پاک نمودن هوای اطراف از آلودگی و جرم سیگار
**** نمک را هر چند وقت یکبار جلوی نور مستقیم آفتاب قرار داده تا انرژی های منفی جذب شده از محیط را تخلیه تا مجددا انرژی مثبت متساعد کند . بلور نمک حساس است و خیلی سریع انرژی های منفی محیط را جذب می نماید . باید آنها را به دور از امواج منفی نگهداری نمائید . بلور نمک امواج منفی را از فاصله 5 متری حتی با وجود مانع جذب می کند . بهتر است همیشه قبل و بعد از استفاده از بلور های نمک آنها را مدتی زیر نور آفتاب قرار دهید تا امواج منفی خارج شوند .
**** هرگز از بلور نمک مخصوص فرد دیگر استفاده نکنید چرا که مدارات مغناطیسی اطراف بدن انسان ها با یکدیگر متفاوت بوده و مقداری از انرژی های منفی بیمار ممکن است به فرد دیگر انتقال یابد . بنابراین هر فردی می بایست یک تکه بلور نمک مخصوص به خود داشته باشد .  
**** از قرار دادن سنگ نمک در برابر شعله مستقیم آتش و گرمای شدید خودداری شود .
 انرژی زا و یا شفا بخش نمودن گیاهان و سنگ ها :
چنانچه یک قطعه بلور نمک را به مدت 10 دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس به مدت یک ساعت در کنار میوه ، گیاه و یا یک قطعه سنگ قرار دهید انرژی های مثبت و مفید موجود در بلور نمک به آن منتقل می گردد.
قرار گرفتن بلور نمک در کنار میوه هایی مثل سیب ، موز و هندوانه مقدار انرژی موجی آنها را تقویت می نماید . چنانچه مقداری از آنها را میل کنید علاوه بر کسب انرژی های مثبت و انرژی زا بودن ، با قرار دادن مقدار کمی از آن میوه بر روی چشم سوم خویش انرژی آن را نیز کاملا احساس خواهید نمود . این انرژی که از بلور نمک دریافت می شود فقط به مدت یک ساعت در میوه یا جسم باقی می ماند و نابود می شود .
ایجاد آرامش در افراد و کاهش استرس ، اضطراب و عصبانیت :
کافیست یک قطعه بلور نمک را به مدت 10 دقیقه بر روی چشم سوم خویش قرار دهید .
هاله نمک :
نمک دارای هاله ای به صورت موجی بوده و دارای حدود 30 سانتی متر ارتفاع است که به رنگ های سرد مانند : سبز ، آبی ، یشمی ، فیروزه ای ، لاجوردی ، بنفش ، نیلی و ... می باشد .
توصیه ها :
****بهتر است خانم های باردار قبل از 3 ماهگی به هیچ عنوان بلور نمک را لمس نکنند .
*** بلور نمک باید فقط بر روی خاک قرار داشته و با اجسام دیگر و گیاهان حداقل 5 متر فاصله داشته باشد .


تعداد بازدیدکنندگان:84
تاریخ بارگذاری:1398/2/27

کلمات کلیدی

2